Nieuws

Wie wil gastgezin zijn van talentvolle voetballers?

dinsdag 25 maart 2025 - Algemeen


Op de velden van Quick’20 wordt op zaterdag 31 mei en zondag 1 juni weer het Covebo International U11 Tournament gehouden. Om de vele voetballers onderdak te bieden, is de organisatie op zoek naar gastgezinnen.

Het deelnemersveld van het toernooi klinkt weer als een klok met bekende clubs als Glasgow Rangers, AZ, Feyenoord, RSC Anderlecht, KRC Genk en Bayer Leverkusen. In totaal komen er 28 teams uit 9 landen naar sportpark Vondersweijde.
Het toernooi kan niet zonder gastgezinnen die in dat weekeinde talentvolle voetballers voor één of twee nachten willen opvangen. Een unieke ervaring voor de gezinnen zelf, de eigen kinderen, maar ook zeker ook voor de spelers.

Hieronder wat feitjes

• Het gaat om een slaapplek voor minimaal één of twee nachten met warme maaltijd(en) en ontbijt voor minimaal twee spelers.
• Aankomst spelers is op vrijdag 31 mei tussen 15:30 – 20:00 uur of op zaterdagmorgen 1 juni (1 nacht).
• Communicatie met gastgezinnen, team, coaches en organisatie loopt via website en WhatsApp-groepen.
• Er volgt duidelijke informatie vooraf over ophalen, slaaptijden, afzetten en weer ophalen op het sportpark.
• Voor het hele gezin zijn gratis kaarten beschikbaar om het hele weekend te genieten van topvoetbal.

Heb je belangstelling, laat het weten. Aanmelden kan via e.toernooi.quick20@gmail.com, via dit mailadres kan ook meer informatie verkregen worden. Vermeld hierbij je gegevens, telefoonnummer en e-mailadres en het aantal spelers dat je zou kunnen onderbrengen voor één of twee nachten.

Voor meer informatie over het toernooi kijk ook op https://www.u11tournament.com

Recente nieuws items

Sitemap Ontwerp: buro BAM! | Technische realisatie: Brandcube