Quick’20 en Urk nog onbekenden van elkaar, Quick’20 verloor en Urk won nog niet
Eigen jeugd voorop bij Urk en Quick’20
Het beleid bij Urk is evenals bij Quick’20 dat er wordt gekozen voor spelers uit de eigen jeugd zonder dat er wordt betaald. Urk en Quick’20 spelen voor het eerst in competitieverband tegen elkaar. Beide teams weten weinig van elkaars kwaliteit en zaterdag zal blijken hoe de onderlinge krachtsverhoudingen momenteel zijn.
Doelstelling Urk
Na de degradatie naar de 4e Divisie zei trainer Mark Looms meteen dat het doel is dit seizoen terug te keren naar de 3e Divisie. Nadat de eerste emoties waren verdwenen wil de trainer van Urk over een doelstelling voor dit seizoen nu nog niet te veel zeggen. Hij wil eerst dat de nieuwe jeugdspelers goed binnen het team gaan passen. “Aan de hand daarvan gaan we straks kijken wat we gaan doen. Maar laten we voorop stellen dat je als voetballer maar ook als trainer wil winnen en resultaat wil halen.”
Quick’20 wil hele wedstrijd goede niveau vasthouden
In de eerste 2 wedstrijden lukte het niet het goede spel de hele wedstrijd vast te houden van achtereenvolgens de eerste helft tegen Bon Boys of van gedeelten van de wedstrijd tegen d’Olde Veste ’54. Het blijft een grote uitdaging tijdens de wedstrijd een constant hoog niveau te halen. Zal moeilijk blijven maar goede minuten afwisselen met slechte moet worden voorkomen. Als Quick’20 dat lukt ziet de toekomst er goed uit.
Begin van de competitie
Urk speelde de eerste competitiewedstrijd met 2-2 gelijk bij AZSV en verloor afgelopen zaterdag thuis met 1-2 van NEO. In de 1e wedstrijd was het 0-2 en had het wel 0-7 kunnen zijn als de kansen waren benut. Zo kon AZSV verrassend terugkomen in de 2e helft. In de 2e wedstrijd trok NEO aan het langste eind.
Quick’20 won de openingswedstrijd met 3-0 van debutant Bon Boys en speelde de 1e helft ijzersterk. Bij d’Olde Veste ’54 leek de overwinning binnen met een 0-1 voorsprong na de reguliere speeltijd, maar in minuut 90+2 scoorde de thuisclub de niet meer verwachte, maar verdiende gelijkmaker.
Quick’20 wil opnieuw thuis winnen en laten zien dat het ook met de verjongde selectie over de volle 90 minuten een goede pot voetbal op de grasmat kan leggen met als gevolg drie punten.
_____________________________________________________________
Johan Huijsmans
Johan Huijsmans, oud voorzitter van de KVV Quick’20, is op 4 september 2026 overleden.
Voor de wedstrijd KVV Quick’20 – SV Urk, die om 15.00 uur begint, wordt een minuut stilte in acht genomen voor Johan Huijsmans. Ook speelt ons eerste elftal met rouwbanden en zullen de vlaggen halfstok hangen.