Nieuws

Quick’20 start seizoen prima met 3-0 winst op Bon Boys

zondag 30 augustus 2026 - 1e selectie


De kop is eraf op Vondersweijde met drie punten voor Quick’20

In de eerste tien minuten was debutant Bon Boys sterker al leverde dat geen gevaarlijke situaties op voor Quick’20. Nadat de eerste storm over was nam Quick’20 het initiatief. In de 15e minuut ging Levi de Munck Mortier alleen op het doel af, zijn schot werd door de uitstekende keeper Wouter Lankheet van Bon Boys met de voet tot corner verwerkt.

Quick’20 scoort voor rust maar tweemaal
Na 17 minuten was het raak voor Quick’20 toen Levi net buiten het strafschopgebied verwoestend uithaalde met een onhoudbaar schot in de rechter benedenhoek, 1-0.
Na 24 minuten viel Wes de Louw uit met een hamstringblessure. Zeven minuten later gaf Levi gaf de bal diep op Jesse Kip, die in kansrijke positie in het strafschopgebied werd neergelegd. De toegekende penalty schoot hijzelf onberispelijk in, 2-0. Daarna verzuimde Quick’20 de voorsprong nog voor rust te vergroten door twee honderd procent kansen niet te verzilveren.

Bon Boys zocht 2e helft vol de aanval
De ploeg uit Haaksbergen had nu voortdurend het initiatief en ging op zoek naar een tegentreffer. De aanvallen van de gasten waren talrijk, maar de hoge ballen waren voor doelman Niels Ensink. Enkele thuissupporters vonden dat Quick’20 het onheil over zich afriep, maar Bon Boys was niet echt gevaarlijk en de Quick defensie stond als een huis. Quick’20 speelde aanvallend slordig en kwam minder voor het voor het doel van Bon Boys dan in de eerste helft. Quick’20 perste er nog wel een slotoffensief uit en dat zorgde voor de 3-0 eindstand in de 88e minuut. Frank Eulderink snelde er langs op rechts en gaf een perfecte dieptepass op Levi, die daar wel raad mee wist en zijn tweede goal van de middag scoorde.

Goede opsteker
En al maakt één zwaluw nog geen zomer het seizoen meteen starten met winst is een geweldige opsteker voor het moraal van de verjongde 1e selectie en een mooie binnenkomer voor de nieuwe trainer Jeroen Niks.

Volgende week speelt Quick’20 uit bij d’Olde Veste ’54 in Steenwijk.

Vierde divisie D.
Quick’20 – Bon Boys 3-0 (2-0).

Score: 17. Levi de Munck Mortier 1-0, 33. Jesse Kip 2-0 (pen.), 88 .Levi de Munck Mortier 3-0.

Quick’20: Niels Ensink, Mike Tanke, Ruben D’Hollosy, Bas Nijhuis, Wes de Louw (24. Thom Weierink) , Daan Oude Veldhuis, Gijs Olde Scholtenhuis, Stije Bijvank (70. Totte Olde Kalter), Levi de Munck Mortier (90. Liam Meenhuis), Frank Eulderink (c), Jesse Kip (70. Lars Getkate).

Recente nieuws items

Sitemap Ontwerp: buro BAM! | Technische realisatie: Brandcube