Supportersvereniging Black and White houdt zondag 22 juni weer een fietstocht voor het hele gezin. En ook voor vrienden, vriendinnen, voor oma’s en opa’s, voor kinderen en kleinkinderen. Een fietstocht dus voor iedereen! En net als vorig jaar ook voor mensen met een scootmobiel!
Er is voor de fietsers een prachtige route via knooppunten uitgezet van ongeveer 40 kilometer. Voor de mensen met een is er eveneens een prachtige route van ongeveer 25 kilometer. Start- en eindpunt is in het clubgebouw van Quick ‘20. Voor alle deelnemers is er een lunchpakket, zijn er twee stops en liggen er bij aankomst twee consumptiemunten klaar.
Deelname voor leden van Black and White is gratis. Niet-leden betalen € 10,-. Aanmelden kan tot en met vrijdag 20 juni via info@svblackandwhite.nl. Vanaf 10.00 uur staat er gratis koffie en thee klaar voor alle deelnemers. De fietsers kunnen starten tussen 10.00 en 11.00 uur. Mensen met een scootmobiel starten vanaf 10.30 uur.
Er is geen wedstrijdelement. Het is de bedoeling om er samen gewoon een mooie dag van te maken en te genieten van een prachtig rondje door en rondom de leukste gemeente van Nederland.