Nieuws

Quick’20 levert visitekaartje af

donderdag 1 mei 2025 - Algemeen


Drie dagen achtereen was sportpark Vondersweijde het domein voor de oefeninterlandwedstrijden tussen de elftallen van Wales, China en Nederland  voor spelers onder 16 jaar. 

 

Woensdag 23 april speelde het team van KNVB-coach Alexander Palland tegen Wales. Het energieke Wales bood stevig verzet, echter Jong Oranje ging effectiever met de kansen om en was drie keer trefzeker. De eindstand werd 3-0.
Donderdag 24 april speelden Wales en China tegen elkaar. Een gelijk opgaande strijd eindigde in een 1-1 stand. Wales won de afsluitende penaltyreeks.
Vrijdag 25 april volgde het laatste duel van Nederland tegen China.  Makkelijk ging het aanvankelijk niet. De Oranjeploeg kreeg een stug China in het laatste kwartier op de knieën. Uiteindelijk werd met 3-0 gewonnen.

Strakke organisatie
Samen met de KNVB had Quick’20 wederom gezorgd voor een strakke organisatie. Door de inzet van veel vrijwilligers, die assisteerden als player escort, ballenvanger, steward, kantinemedewerker of op andere wijze, werden spelers, staf en publiek getrakteerd op een paar mooie partijtjes voetbal en een prachtige ambiance op Sportpark Vondersweijde.

Eind mei weer drie interlands

De komende periode worden er nog drie oefeninterlands bij Quick’20 gespeeld. Op woensdag 28 mei en vrijdag 30 mei spelen Nederland en Engeland voor speelsters onder 15 tegen elkaar. Op donderdag 12 juni gaan de speelsters onder 16 van Nederland en de Verenigde Staten de onderlinge strijd aan.

 

Foto’s

Wales O16 vs Nederland O16 (0-3) bekijken

China O16 vs Wales O16 (1-1, Wales wint na strafschoppen) bekijken

Nederland O16 vs China O16 (3-0) bekijken

Recente nieuws items

Sitemap Ontwerp: buro BAM! | Technische realisatie: Brandcube